
Hei alle sammen :-) Nå har jeg fått sydd litt igjen :-) Herlig å være litt kreativ igjen :-) Ble så inspirert når jeg var innom denne damen her
http://ljo-s.blogspot.com En utrolig fin blogg :-) Og flink jente :-) Planen var å sy gardiner i helgen også,men rart med denne tiden som ikke strekker til.... Gabriel er en liten matglad gutt :-) Bra det da,men blir som sagt ikke tid til alt man vil gjøre....

Jeg og frk.kreativ var på en brukthandel her om dagen.. Fant litt,men var desverre temmelig dyrt der... Må få kommet oss på auksjon igjen snart!! Var ofte på det før med far...men har ikke avis og da får man liksom ikke fulgt med helt...men får få svigers til å se etter for meg. Var uansett godt å komme seg ut av huset og gjøre noe sammen med frk.kreativ :-) Kjøpte disse to emaljerte kjøkkenredskapene her :-) En stor ause og en trakt :-)

Fikk også tak i noen gamle blonder som nok skal få pryde noe etterhvert :-)

Disse to flaskene skal jeg ha på badet,når det er pusset opp der vel og merke.... den store til dusjsåpe og den lille til parfyme eller bare til pynt :-)

Stolt storesøster med Gabriel på fanget for første gang :-) Hun satt oppe spent og ventet den kvelden vi var tilbake :-)

Skjønne prinsen vår :-)

Sover så søtt i senga si :-) Savner den sykehussengen der egentligfor da ser man lillegutt bedre når han ligger der og han ligger opp med hodet,noe som er bra med tanke på at han gulper en del..men ikke akkurat fin utseendemessig da men...praktisk!!
Ha en fin helg alle sammen :-) Neste innlegg skal være litt mer påske inspirert..har bare ikke fått fram noe pynt enda :-)
klemmer ifra Alven